info@polisaportal.pltel. +48 726 504 517

O nas

PolisaPortal powstała z myślą o Klientach, którzy cenią swój czas i wygodę, a ubezpieczeń szukają w Internecie. Jest adresowana również do osób, które przy wyborze polisy chciałyby zasięgnąć porady eksperta, aby znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

PolisaPortal oferuje szeroki wachlarz wyselekcjonowanych produktów od najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych. To ponad 100 sprawdzonych i różnorodnych polis – zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm.

Znajdziesz tu m.in. ubezpieczenia OC samochodu, ubezpieczenia działalności gospodarczych, czy polisy indywidualne na życie i zdrowie. Eksperci doradzą Ci przy ich wyborze – przeanalizują Twoje potrzeby, a ofertę prześlą online. Pomogą Ci również z formalnościami, a nawet załatwią je za Ciebie. Większość produktów możesz zakupić bez wychodzenia z domu. Wolisz spotkać się osobiście? Żaden problem. Podjedziemy do Ciebie na terenie Warszawy i okolic.

Potrzebujesz czegoś innego? Daj nam znać. Założyciel PolisaPortal to ekspert od ubezpieczeń, który posiada ponad 23-letnie doświadczenie w branży i chętnie znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.