info@polisaportal.pltel. +48 726 504 517

Wyselekcjonowane dla Ciebie

Najlepsze oferty ubezpieczeń na rynku

Oferujemy ponad 100 sprawdzonych polis od najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i wybierzemy najlepsze rozwiązanie, które optymalnie odpowie na Twoje oczekiwania.

Pomożemy Ci z formalnościami, a nawet załatwimy je za Ciebie online. Nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu ani biura. Wolisz spotkać się osobiście? Żaden problem. Chętnie podjedziemy do Ciebie na terenie Warszawy i okolic.

Kierujemy się Twoim dobrem

Poznaj opinie o nas i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Kilka miesięcy temu kupiłem ubezpieczenie na życie. Później, kiedy chciałem wziąć kredyt, polisa stała się dodatkowym zabezpieczeniem dla banku. PolisaPortal.pl - wielkie dzięki za pomoc z formalnościami

KrzysztofMarki

Zapowiadali nawałnicę i okropne burze. Zadzwoniłem do eksperta z PolisaPortal. W kilka minut ubezpieczył mi dom i warsztat. Mogłem spać spokojnie.

PiotrRadom

Chciałam ubezpieczyć mieszkanie. Problem w tym, że kompletnie się na tym nie znam i bałam się „naciąć”. Zgłosiłam się do ekspertów z PolisaPortal. Wyjaśnili wszystko krok po kroku, doradzili, którą ofertę wybrać i jestem zadowolona. Już wiem do kogo zgłoszę się po OC

AnkaPiaseczno

Brak OC firmy prawie zablokował mi możliwość startowania w dużym przetargu. Zupełnie przypadkowo trafiłem na PolisaPortal.pl. Zadzwoniłem, opowiedziałem sytuację... i w mniej niż 30 minut dostałem na e-maila ofertę ubezpieczenia! Dzięki za szybkie i indywidualne podejście!

BartłomiejŁódź

Po włamaniu do mojego salonu kosmetycznego, stwierdziłam, że muszę kupić ubezpieczenie. Roczna suma polisy jest kilka razy tańsza niż koszt wydatków, które musiałam ponieść po kradzieży. Dziękuję za pomoc!!

AnkaGrodzisk Mazowiecki

Kupiłem na PolisaPortal.pl pakiet OCAC za 300 zł taniej niż rok temu i w dodatku z całkiem fajnym assistance.

MariuszIława

Ubezpieczyłem firmę od różnych ryzyk. Wszystko online w kilkanaście minut i bez zbędnego marnowania czasu.

GustawWarszawa

Jako prezes firmy podejmuje tysiące mniejszych i większych decyzji. Lepiej dmuchać na zimne. Dlatego zainwestowałem w polisę Lloyds dla członków zarządu, managerów i prezesów. Załatwiłem wszystko online w mniej niż kwadrans.

MichałWarszawa

Ubezpieczenie od utraty dochodu? Pierwszy raz usłyszałam o takiej polisie, ale zdecydowałam się zakupić. Teraz głowa spokojniejsza. Jakbym zachorowała albo miała wypadek, to regularnie będę otrzymywać sporą część pensji.

MonikaWrocław

Budowlanka to trudny biznes. Ciągły stres, pilnowanie pracowników i zastanawianie się: a co jak ktoś spadnie z drabiny albo zniszczy coś klientowi...? Dlatego załatwiłem kompleksowe ubezpieczenie firmy z pomocą doradcy PolisaPortal. I teraz myślę tylko o nowych zleceniach.

ArtekWarszawa

Moja firma codziennie przetwarza i gromadzi dane klientów, partnerów, osób fizycznych. Chcemy jak najlepiej zabezpieczyć się przed ich kradzieżą czy hakerami, dlatego zainwestowałem w rozwiązania IT i polisę cyber. Ubezpieczenie wykupiłem za pośrednictwem PolisaPortal.pl - Polecam!

JędrzejLublin