info@polisaportal.pltel. +48 726 504 517

Ubezpieczenie dla firmy – jak wybrać najlepsze?

Zakres konkretnej polisy ubezpieczeniowej zależny jest od branży i charakteru danej firmy. Z jakich ubezpieczeń mogą korzystać konkretni przedsiębiorcy?

OC dla firmy budowlanej i innych działalności

Ubezpieczenie OC firmy i działalności jest niezwykle ważne. Zakup polis rośnie z roku na rok, m.in. w branży budowlanej czy IT. OC firmy budowlanej chroni zarówno pracodawcę, jak i pracowników, przed finansowymi konsekwencjami w przypadku różnego rodzaju szkód. Obejmuje ono m.in. polisę za nieprawidłowo wykonane prace czy pokrycie strat za zniszczenie mienia klienta bądź materiałów. Ubezpieczenie OC dla IT również zabezpiecza przed wysokimi kosztami za popełnione błędy. Pakiety dopasowane są do branży i związanym z nią ryzykiem, a jedną z dodatkowych opcji jest „Cyber”, czyli ochrona przed atakami hakerów czy włamaniami do systemu. Ogólne OC firmy i działalności obejmuje ubezpieczenie pod przetargi i kontrakty, ubezpieczenie za produkt i za podwykonawców. W ofercie znajduje się m.in. ochrona prawna. Ponadto, możliwe jest ubezpieczenie firmy od kradzieży z włamaniem, pożaru, dewastacji czy katastrofy budowlanej. W Polisaportal.pl oferujemy wszystkie te możliwości, współpracując z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi z Polski.

OC zawodowe online

OC zawodowe to nic innego, jak dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Obowiązek jego posiadania mają m.in. lekarze, prawnicy, architekci, doradcy finansowi, rzeczoznawcy majątkowi czy inżynierowie budowlani. Zgromadzone na polisie środki finansowe przydają się szczególnie w sytuacji, gdy osoba wykonująca dany zawód popełni związany z nim błąd. Poszkodowana w jego wyniku osoba może domagać się odszkodowania. Wówczas OC zawodowe pomaga pokryć związane z nim koszty. Decydując się na doradztwo Polisaportal.pl, ubezpieczenie zakupisz już w zaledwie kilkanaście minut. Warto w nie zainwestować, aby czuć się bezpiecznym podczas wykonywania swojej pracy.

Ubezpieczenia gwarancyjne i korporacyjne

Ubezpieczenie gwarancyjne to znak dla klienta, że firma, z którą rozpoczyna współpracę, realizuje zadania w terminie i jest wiarygodna. Stanowi ono wyznacznik jakości oferowanych przez nią usług. Nierzadko zleceniodawcy i inwestorzy wręcz wymagają takiej polisy. Ubezpieczenie kierownictwa oraz członków zarządu również jest istotne – skutecznie chroni przed roszczeniami i konsekwencjami popełnionych błędów. Będąc osobą odpowiedzialną za firmowy team oraz ważne działania przedsiębiorstwa, warto zdecydować się na polisę.

Ubezpieczenia grupowe

Firmy oferujące swoim pracownikom ubezpieczenie grupowe są bardzo cenione przez kandydatów. To m.in. polisy zdrowotne i szpitalne czy ubezpieczenia na życie. Zatrudnione w przedsiębiorstwie osoby mogą wówczas otrzymać odszkodowanie m.in. w przypadku zgonu członka rodziny, wypadku, poważnej choroby i leczenia szpitalnego. Świadczenia wypłacane są również po narodzinach dziecka. Osoby korzystające z ubezpieczenia grupowego, mają także prawo do korzystania ze świadczeń medycznych u lekarzy specjalistów, wykonywania badań laboratoryjnych itp. Korzystając z usług Polisaportal.pl, otrzymasz ofertę przygotowaną specjalnie dla Twojej firmy.

Wypełnij formularz
Przygotujemy ofertę dla Ciebie
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder